Вітаємо переможців конкурсу з української мови ім. Петра Яцика!
З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури в суботу, 27 листопада 2021 року, на базі Конотопської гімназії відбувся ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти. Усього взяли участь 90 учнів 3-11 класів, з них 35 переможців з НВК:ЗОШ I cт.-ДНЗ, НВК «Казка», Конотопської гімназії, СШ №9, №2, №3, №12, ЗОШ №5, №7, №10, №11, №13, №14.
Вітаємо учнів та вчителів, які підготували переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів у вивченні української мови.
П.І.П. учня | Клас | Заклад освіти | Вчитель | ||||
І місце |
|||||||
Фастовець Аліса Романівна | 3 | НВК: ЗОШ
І ст.- ДНЗ |
Берека Наталія Миколаївна | ||||
Кохановський Тарас Олександрович | 4 | ЗОШ №10 | Ахтимірова Мальвіна Михайлівна | ||||
Шаповаленко Вероніка Сергіївна | 5 | СШ №2 | Головко Юлія Миколаївна | ||||
Шендрик Ярослава Олександрівна | 6 | Гімназія | Хижняк Інна Михайлівна | ||||
Соболенкова Софія Юріївна | 7 | Гімназія | Кусенко Юлія Миколаївна | ||||
Янченко Софія Володимирівна | 8 | Гімназія | Хижняк Інна Михайлівна | ||||
Щербина Ярослава Сергіївна | 9 | СШ №12 | Леонтьєва Ольга Іванівна | ||||
Віхніч Карина Олегівна | 10 | ЗОШ №11 | Лемешко Олена Анатоліївна | ||||
Сизон Сніжана Акмалівна | 11 | СШ №2 | Пономарьова Любов Михайлівна | ||||
ІІ місце |
|||||||
Мірошниченко Матвій Андрійович | 3 | ЗОШ №10 | Євтушенко Вікторія Олександрівна | ||||
Карпець Анна Володимирівна | 4 | СШ №9 | Браженко Наталія Олексіївна | ||||
Литвиновська Кіра Вікторівна | 5 | ЗОШ №11 | Лемешко Олена Анатоліївна | ||||
Бензелюк Єгор Ігорович | 6 | СШ №3 | Олех Людмила Миколаївна | ||||
Козачинська Анна Владиславівна | 6 | Гімназія | Самоха Лідія Петрівна | ||||
Сідерко Олександра Сергіївна | 7 | СШ №3 | Холодьон Ірина Юріївна | ||||
Меняк Валерія Володимирівна | 7 | Гімназія | Журавель Людмила Василівна | ||||
Лещенко Яна Романівна | 8 | СШ №3 | Передрій Тетяна Григорівна | ||||
Кулик Тетяна Євгеніївна | 9 | Гімназія | Юрченко Тетяна Олексіївна | ||||
Молявко Марія Олегівна | 10 | ЗОШ №7 | Худенко Наталія Анатоліївна | ||||
Солдатенко Катерина Анатоліївна | 11 | СШ №9 | Плаксіна Людмила Володимирівна | ||||
ІІІ місце |
|||||||
Губенко Каріна Віталіївна | 3 | ЗОШ №14 | Галушка Анна Петрівна | ||||
Хоменко Марина Тарасівна | 3 | НВК «Казка» | Круподьор Світлана Тарасівна | ||||
Сіра Софія Олександрівна | 4 | ЗОШ №11 | Новікова Оксана Миколаївна | ||||
Ушкало Поліна Павлівна | 5 | Гімназія | Головань Наталія Миколаївна | ||||
Горбач Анастасія Юріївна | 5 | ЗОШ №13 | Сологуб Н.В. | ||||
Артеменко Мирослава Володимирівна | 6 | ЗОШ №10 | Іллєнко Олена Миколаївна | ||||
Федоренко Анастасія Олексіївна | 7 | СШ №12 | Братусь Тетяна Миколаївна | ||||
Матюха Єлизавета Романівна | 7 | ЗОШ №7 | Худенко Наталія Анатоліївна | ||||
Водоп’янова Аліна Юріївна | 8 | Гімназія | Журавель Людмила Василівна | ||||
Малиновська Валерія Олександрівна | 9 | ЗОШ №5 | Мірошниченко Людмила Володимирівна | ||||
Сизон Каріна Акмалівна | 9 | СШ №2 | Пономарьова Любов Михайлівна | ||||
Лобурцова Вероніка Олексіївна | 10 | Гімназія | Самоха Лідія Петрівна | ||||
Пасько Поліна Анатоліївна | 10 | СШ №9 | Плаксіна Людмила Володимирівна | ||||
Хлопіна Катерина Олексіївна | 11 | СШ №9 | Плаксіна Людмила Володимирівна | ||||
Коломієць Анастасія Віталіївна | 11 | Гімназія | Борисенко Олена Миколаївна | ||||
Останні коментарі