День писемності

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності

     Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

     9 листопада 2015 року в рамках відзначення Дня української писемності та мови метою сприяння утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури і традицій українського народу в загальноосвітніх навчальних закладах міста  організовано та проведено єдиний урок «Світло розуміння книжкового». Учасниками уроку стали учні 1-8-х, 10-х класів, шкільні бібліотекарі, учителі-предметники, класні керівники та адміністрація навчальних закладів. При цьому, організаційним центром підготовки заходів стала шкільна бібліотека, що координувала діяльність педагогічного колективу та учнів.

   Цього ж дня об 11.00 у навчальних закладах було організоване написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності, до участі в якому залучено 55 учнів та 20 педагогічних працівників.

  Загальноміське свято «Кришталь моєї мови дорогої», присвячене Дню української писемності, відбулося о 14.00 на базі СШ№3, в якому взяли участь учні та усі  вчителі української мови.

     Вітаємо вас, дорогі українці, з Днем української писемності та мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *