Вітаємо переможців конкурсу з української мови ім. Петра Яцика!

 

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури в суботу, 27 листопада 2021 року, на базі Конотопської гімназії відбувся ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти. Усього взяли участь 90 учнів 3-11 класів, з них 35 переможців з  НВК:ЗОШ I cт.-ДНЗ, НВК «Казка», Конотопської гімназії, СШ №9, №2, №3, №12, ЗОШ №5, №7, №10, №11, №13, №14.

Вітаємо учнів та вчителів, які підготували переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів у вивченні української мови.

П.І.П. учня Клас  Заклад освіти Вчитель

І місце

Фастовець Аліса Романівна 3 НВК: ЗОШ

І ст.- ДНЗ

Берека Наталія Миколаївна
Кохановський Тарас Олександрович 4 ЗОШ №10 Ахтимірова Мальвіна Михайлівна
Шаповаленко Вероніка Сергіївна 5 СШ №2 Головко Юлія Миколаївна
Шендрик Ярослава Олександрівна 6 Гімназія Хижняк Інна Михайлівна
Соболенкова Софія Юріївна 7 Гімназія Кусенко Юлія Миколаївна
Янченко Софія Володимирівна 8 Гімназія Хижняк Інна Михайлівна
Щербина Ярослава Сергіївна 9 СШ №12 Леонтьєва Ольга Іванівна
Віхніч Карина Олегівна 10 ЗОШ №11 Лемешко Олена Анатоліївна
Сизон Сніжана Акмалівна 11 СШ №2 Пономарьова Любов Михайлівна

ІІ місце

Мірошниченко Матвій Андрійович 3 ЗОШ №10 Євтушенко Вікторія Олександрівна
Карпець Анна Володимирівна 4 СШ №9 Браженко Наталія Олексіївна
Литвиновська Кіра Вікторівна 5 ЗОШ №11 Лемешко Олена Анатоліївна
Бензелюк Єгор Ігорович 6 СШ №3 Олех Людмила Миколаївна
Козачинська Анна Владиславівна 6 Гімназія Самоха Лідія Петрівна
Сідерко Олександра Сергіївна 7 СШ №3 Холодьон Ірина Юріївна
Меняк Валерія Володимирівна 7 Гімназія Журавель Людмила Василівна
Лещенко Яна Романівна 8 СШ №3 Передрій Тетяна Григорівна
Кулик Тетяна Євгеніївна 9 Гімназія Юрченко Тетяна Олексіївна
Молявко Марія Олегівна 10 ЗОШ №7 Худенко Наталія Анатоліївна
Солдатенко Катерина Анатоліївна 11 СШ №9 Плаксіна Людмила Володимирівна

ІІІ місце

Губенко Каріна Віталіївна 3 ЗОШ №14 Галушка Анна Петрівна
Хоменко Марина Тарасівна 3 НВК «Казка» Круподьор Світлана Тарасівна
Сіра Софія Олександрівна 4 ЗОШ №11 Новікова Оксана Миколаївна
Ушкало Поліна Павлівна 5 Гімназія Головань Наталія Миколаївна
Горбач Анастасія Юріївна 5 ЗОШ №13 Сологуб Н.В.
Артеменко Мирослава Володимирівна 6 ЗОШ №10 Іллєнко Олена Миколаївна
Федоренко Анастасія Олексіївна 7 СШ №12 Братусь Тетяна Миколаївна
Матюха Єлизавета Романівна 7 ЗОШ №7 Худенко Наталія Анатоліївна
Водоп’янова Аліна Юріївна 8 Гімназія Журавель Людмила Василівна
Малиновська Валерія Олександрівна 9 ЗОШ №5 Мірошниченко Людмила Володимирівна
Сизон Каріна Акмалівна 9 СШ №2 Пономарьова Любов Михайлівна
Лобурцова Вероніка Олексіївна 10 Гімназія Самоха Лідія Петрівна
Пасько Поліна Анатоліївна 10 СШ №9 Плаксіна Людмила Володимирівна
Хлопіна Катерина Олексіївна 11 СШ №9 Плаксіна Людмила Володимирівна
Коломієць Анастасія Віталіївна 11 Гімназія Борисенко Олена Миколаївна

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.