Виставка «Архітектурні перлини країн Європи»

 

У рамках святкування Дня Європи міським методичним кабінетом організована та проведена виставка «Архітектурні перлини країн Європи»

 

         У рамках святкування Дня Європи міським методичним кабінетом організована та проведена виставка «Архітектурні перлини країн Європи» на базі ДХШ, де учнями та педпрацівниками виготовлені та представлені архітектурні споруди європейських країн, в яких виявлено значну фантазію та креативність.

         У експозиції виставки  представлені дивовижні картини, що зображають архітектурні пам’ятки Європи, макети архітектурних споруд,  виготовлені із сірників та різноманітних  матеріалів.

         Надзвичайно точно передані архітектурні особливості та стилі кожної з величних споруд Великобританії (Тауерський міст, Біг-Бен, Бугінгемський палац), Греції (Парфенон), Італії (Колізей, Пізанська вежа), Німеччини (Берлінська телевежа, замок Нойшвантайн), Потругалії (Башта Белен), Франції (Ейфелева вежа, Пантеон, Тріумфальна арка, Нотр-Дам-де-Парі).

         Виставка відвідувалась учнями 2-7 класів усіх шкіл міста з метою максимального ознайомлення дітей з творчістю ровесників, з цікавою інформацією про представлені експонати. Час дії виставки було продовжено на період навчальних екскурсій і першу декаду роботи пришкільних таборів відпочинку.

         Усі, хто завітав на виставку, на власні очі побачили найбільш знакові європейські  архітектурні споруди Європи в мініатюрі.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *