Відбувся семінар-практикум тему “Інноваційні підходи до відбору змісту, форм і методів національно-патріотичного виховання школярів”

23 квітня 2015 року на базі Конотопської гімназії відбувся черговий 

     23 квітня 2015 року на базі Конотопської гімназії відбувся черговий семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів на тему “Інноваційні підходи до відбору змісту, форм і методів  національно-патріотичного виховання школярів”.

   Зміст семінару був спрямований на  удосконалення виховного процесу, зокрема національно-патріотичного виховання учнівської молоді через впровадження, урізноманітнення форм та методів  виховання.

    Баранник Ю.М., директор Конотопської гімназії, ознайомила  із  досвідом   роботи  навчального закладу, зокрема з національно-патріотичного напряму виховання.

        Гуденко І.М., заступник директора з виховної роботи, виступила з презентацією системи роботи з національно-патріотичного виховання у гімназії.

     Щоб більш наочно продемонструвати учасникам семінару у якій формі проходить в закладі виховання підростаючого покоління учителями були проведені виховні години “Хто зберіг любов до краю і не зрікся роду, тільки той віддав всю душу, Все що зміг народу” у 2(6) класі, вчитель Кусенко Ю.М.; “Виховуй патріота у собі” у 5(9) м/б класі, вчитель Василенко В.О.

     Учасники семінару переглянули літературну композицію, присвячену 85-річчю з дня народження Л.Костенко, що не залишила жодного байдужого до творчості української поетеси.

       Цікавими та змістовними були екскурсії до музею гімназійного руху на Конотопщині, до кабінету історії Конотопщини та до Залу бойової слави.

    Топчієва Л.В., методист міського методичного кабінету, ознайомила усіх учасників семінару з новими нормативно-правовими документами у сфері освітньої політики щодо патріотичного виховання підростаючого покоління, а також з перспективним планом роботи щодо підвищення та реалізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді на 2015-2016 навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *