У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 11 «Вітерець» відбулося засідання «Логопедичного клубу»

  У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 11 «Вітерець» відбулося засідання «Логопедичного клубу» з батьками дітей, які мають вадами мовлення. Вчитель – логопед Комухаєва Людмила Миколаївна провела з батьками семінар – практикум з елементами тренінгу «Співпраця дошкільного закладу, вчителя – логопеда і сім’ї у подоланні мовних вад дітей дошкільного віку». У ході засідання батьки мали змогу познайомитися з необхідністю своєчасної корекції та становлення дитячого мовлення. Зрозуміли, що їхні діти потребують спеціальної допомоги, додаткової уваги, особливого підходу. Педагог спонукала батьків до об’єднання зусиль щодо досягнення позитивних результатів у питанні формування правильної звуковимови у дітей. Вчитель – логопед провела практичне заняття з дітьми  із подолання вад мовлення:

–         вправи на розвиток мовного дихання;

–         вправи на розвиток дрібної моторики;

–         вправи для розвитку артикуляційного апарату;

–         постановка звуків;

–         автоматизація та диференціація звуків.

       З батьками було проведено тестування «Чи достатньо уваги ви приділяєте розвитку мовлення дитини». Батьки були вдячні за надану консультативну допомогу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *