Семінар «Особливості навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами»

Сьогодні в Україні дуже важливою є проблема освіти дітей з особливими освітніми потребами, організація навчання і виховання яких вимагає безліч зусиль. З метою  якісної інтеграції дітей з особливими потребами у освітній простір, за ініціативою Конотопського міського методичного кабінету та психологічної служби міста 25-26 квітня 2018 року на базі Центру дитячо-юнацької творчості відбувся науково-практичний семінар для  практичних психологів, батьків, вчителів та асистентів вчителів інклюзивних класів,  вчителів індивідуальної форми навчання «Особливості навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами». В рамках семінару практичні психологи закладів освіти  стали учасниками супервізії за участю  спеціаліста з тілесно-орієнтованої терапії, гештальт-терапевта, клінічного психолога Сумської обласної клінічної лікарні Штагер Яни Олександрівни.

Новими виховними впливами та ідеями збагатили свій досвід батьки взявши участь у майстер – класі «Як бути ефективними батьками дитини з особливостями розвитку» .

Педагоги отримали багато цінної інформації про специфіку навчання дітей з розладами аутичного спектру, розумовою відсталістю, дитячим церебральним паралічем, синдромом дефіциту уваги. А також взяли участь у практичних воркшопах, де практично відпрацювали методи і прийоми навчання дітей з особливостями розвитку.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *