Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо

Відповідно до    річного плану з виховної та організаційно-масової роботи Конотопської

    Відповідно до    річного плану з виховної та організаційно-масової роботи Конотопської станції юних натуралістів 28 листопада 2014 року на базі навчального закладу відбувся виховний національно-патріотичний захід «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо», з метою ознайомлення  дітей з природою та національною культурою різних регіонів нашої країни, розвивитку пізнавальних інтересів до історії свого народу, рідної Батьківщини, виховання поваги до українських традицій, почуття гідності за свою державу.

   Вихованці закладу, разом з педагогами та батьками,  здійснили уявнуподорож по мальовничих куточках України, пригадали історію  країни, життя  наших предків, ознайомилися  із звичаями, традиціями та обрядами українського народу. Юннати із захопленням розповідали про географічне розташування  обраного регіону, заповідні зони,  їх флору та фауну. На святі були представлені різні страви з національної кухні та рецепти їх приготування.  Водночас, готуючи номери художньої самодіяльності, діти мали можливість розкрити свої організаторські  здібності,  творчість і талант.

      Виховний захід пройшов у дружній, веселій атмосфері. Діти із задоволення відповідали на запитання вікторини,  брали участь у конкурсах та змаганнях.

 

Підготувала Гайдук Л.М. культорганізатор СЮН 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *