Сузір`я дитячих талантів

Стало приємною традицією щороку вшановувати талановиту, обдаровану молодь нашого міста, які протягом

Стало приємною традицією щороку вшановувати талановиту, обдаровану молодь нашого міста, які протягом навчального року показали найвищі результати на обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, турнірах.
Так, 06 травня 2014 року у великій залі міської ради відбулася урочиста зустріч секретаря міської ради, членів міськвиконкому, місцевих та обласних депутатів з учнями – переможцями Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів на святі «Сузір`я дитячих талантів».

Як високе визнання наполегливої праці і досягнутих результатів в інтелектуальних і творчих змаганнях школярі нагороджувалися стипендією секретаря міської ради Омельченка Т.П., нагрудними золотими та срібними знаками «Ерудит» Конотопської міської ради та стипендією начальника відділу освіти Беспалої О.В.
За здобутки в інтелектуальних змаганнях всі учні були нагороджені грошовою винагородою, дипломами управління освіти і науки Сумської ОДА та подяками відділу освіти Конотопської міської ради, а батьки учнів 11 класів цьогорічних випускників отримали подяки від секретаря міської ради за вагомий внесок у гармонійний і всебічний розвиток дитини, реалізацію їх творчого потенціалу, формування моральних цінностей з позиції добра, справедливості, людяності.
Звання «Випускник-інтелектуал року» присвоєно:
Учениці 11 класу Конотопської гімназії Філь Анні, яка є неодноразовим призером обласних учнівських олімпіад. У 2013-2014 н. р. на обласних етапах Всеукраїнських олімпіад вона посіла ІІІ місце з української мови; ІІ місце – з англійської мови; виборола І місце в обласному та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН України в секції «Англійська мова»; стала переможцем Всеукраїнського етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.Учню СШ №3 Таперіку Олександру, який щороку посідав призові місця на обласних олімпіадах: ІІ місце з географії, І місце з основ економіки, а на Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з основ економіки посів ІІІ місце, зайняв І місце в обласному та ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України у секції «Економічна теорія та історія економічної думки». У складі команди школи в обласному турнірі юних економістів посів ІІ місце.

Велику радість і захоплення викликають у всіх, хто знає ціну навчальної праці, такі високі досягнення  наших учнів в інтелектуальних змаганнях. Їх визначні перемоги ще раз довели, що в кращих школах нашого міста працюють знаючі, творчі, талановиті і самовіддані педагоги. Їх імена стоять поруч з іменами переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, бо справжня слава вчителя у високих здобутках його учнів. В рамках урочистої зустрічі були вручені подяки вчителям управління освіти і науки Сумської ОДА та подяками відділу освіти Конотопської міської ради за результативну роботу з обдарованими учнями та високий рівень професійної майстерності.

Ще раз вітаємо учнів-переможців їх наставників та батьків.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *