Проведено семінар-тренінг «Модернізація початкової освіти. Розвиток креативних здібностей педагогів»

 З метою удосконалення фахової майстерності педагогів, визначення рис творчої особистості

   З метою удосконалення фахової майстерності педагогів, визначення рис творчої особистості та умов, що заважають виявленню творчості, розвитку креативних і комунікативних здібностей учасників семінару, сприяння формуванню почуття власної гідності педагогів, гордості за свою професію 23 грудня 2015 року на базі НВК: ЗОШ І ступеня-ДНЗ проведено  семінар-тренінг «Модернізація початкової освіти. Розвиток креативних здібностей педагогів» для вчителів 3-х класів міста. Захід проведено вчителем початкових класів вищої категорії, старшим учителем Костіною Оленою Юріївною.

      Усі вчителі були поділені на три групи: кити, акули і дельфіни. Кити – педагоги зі стажем роботи більше 20 років, акули – вчителі від 3 до 20 років, дельфіни – це методисти, які аналізували, уточнювали відповіді педагогів, допомагали відповідати на важкі запитання.

    Семінар-тренінг складався з таких раундів: психологічний, методичний, креативний, фоторауд, статистичний, релаксаційний.

      Учителі брали активну участь в іграх, виконували різні вправи, слухали притчі та казки, розв’язували ребуси та кросворди, переглядали та аналізували  відеофільми.

    Під час психологічного раунду надзвичайно цікавим, корисним і змістовним було спілкування з практичним психологом НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ Білоножко Наталією Йосипівною.

       Учителі 3-х класів міста показали свої відмінні теоретичні знання Державного стандарту початкової загальної освіти, нових програм, поповнили свій методичний запас знань, показали свою творчість та креативність під час виконання різноманітних завдань, обмінялися думками щодо теми семінару, отримали задоволення від спілкування.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *