Відбувся семінар – практикум класних керівників

5 лютого 2015 року на базі СШ №12 відбувся семінар-практикум класних 

     5 лютого 2015 року на базі СШ №12 відбувся семінар-практикум класних керівників 5-6 класів. Тема семінару: «Стилі та моделі педагогічного спілкування. Невербальні засоби спілкування в особистісному спілкуванні педагога з учнями». Метою семінару було ознайомити зі стилями та моделями спілкування учителя та учня; визначити найбільш ефективний стиль спілкування з учнями з метою найшвидшої адаптації учнів до навчального процесу. Розкрити значимість невербального спілкування в процесі міжособистісного спілкування учня і педагога.

      Розпочала роботу семінару  методист методичного кабінету Топчієва Л.В., ознайомивши присутніх з планом роботи та сучасними підходами до процесу спілкування з дітьми. Відповідно до регламенту семінару, заступник директора з виховної роботи СШ №12, Зеленська Н.В., виступила з питанням «Роль невербальних спілкування в особистісному спілкуванні педагога з учнями».

    Цікавою формою роботи стало анкетування та заняття з елементами тренінгу, проведене Філічевою Н.І., практичним психологом СШ №12.

     Учителі відвідали годину спілкування Захарченко С.Ю., класного керівника  5 класу, яка була насиченою, цікавою, змістовною, організованою та проведеною на високому методичному рівні.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *