Проведення Тижня психології

      З нагоди святкування Всеукраїнського Дня психолога з 24-28 квітня 2017 року в навчальних закладах міста проводився Тиждень психології. У кожному закладі Тиждень психології був присвячений конкретній темі.  Протягом Тижня практичними психологами  проводились виступи, дебати, бесіди, круглі столи, різноманітні ігри, заняття, тренінги, виховні години, ділові ігри, акції, інтерактивні перегляди фільмів, конкурси стіннівок, виставки літератури, конкурси малюнків, психологічні КВК, турніри тощо.

    В межах Тижня психології для практичних психологів на базі Конотопської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 13 був проведений свяковий захід «Психологічний калейдоскоп» на якому буди присутні всі практичні психологи навчальних закладів, вчителі та учні 9-11-х класів. На заході зі словами привітання до психологів міста звернувся начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала О.В. та директор Конотопської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 Яровий Ю.М.. Методист з психологічної служби Конотопського міського методичного кабінету Шкурко О.С. привітала практичних психологів з нагоди їх професійного свята наголосила щодо актуальності впровадження відновних практик в закладах міста.

     У ході святкової концертної програми, яка проходила під гаслом «Будемо на рівних, від конфліктів вільні», медіатори  Шкільної служби розв’язання конфліктів «Примирення» презентували досвід взаємодії та медіацію, як процес врегулювання конфлікті.

     Завдяки психологічному театру імпровізації все, що відбувалося на сцені між учасниками конфлікту, було природнім. Координатори Шкіл медіації, які пройшли необхідний курс оволодіння базовими навиками медіаторів змогли поетапно, враховуючи інтереси обох сторін, вирішити суперечку та підписати договір сторін.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *