5 грудня – Міжнародний день волонтера

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяки, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери в нас – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, допомагають людям похилого віку; це патріоти, які всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю.

З нагоди Міжнародного дня волонтера Голова  Ради  ГО «Ветеранів війни, праці Збройних Сил та органів правопорядку м.Конотоп» Дмитро Ярмак відзначив почесними грамотами та подарунками учнів-волонтерів закладів загальної середньої освіти, які є активними учасниками та організаторами  волонтерських  доброчесних справ: а саме: Величко Катерину, ученицю 10 класу Конотопської ЗОШ №10;  Пилипко Катерину, ученицю 10 класу Конотопської ЗОШ №10; Давиденко Марину, ученицю 10 класу Конотопської ЗОШ №13; Шерепу Діану, ученицю 9Б класу Конотопської СШ №2;  Коваленко Єлизавету, ученицю 11 класу Конотопської ЗОШ №5.

Висловлюємо велику вдячність усім волонтерам за  щирість, людяність та готовність допомагати іншим. Внесок кожного з вас, незалежно наскільки він великий чи маленький, має величезне значення.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *