Підсумкове засідання педагогічної ради

     24.05.2017 року у Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №11 “Вітерець” відбулася підсумкова педагогічна рада “Підсумки роботи дошкільного навчального закладу за 2016 – 2017 навчальний рік. Підготовка до літнього оздоровчого періоду”.

     На педагогічній раді обговорювалися підсумки 2016-2017 навчального року, вихователь – методист Ткаченко М. В., проаналізувала стан навчально – виховної роботи за 2016 – 2017 навчальний рік та підвела підсумки методичної роботи, звітувала щодо виконання плану заходів щодо перспективності та наступності роботи ДНЗ № 11 та СШ №3.

   Практичний психолог Йовчева О. М. виступила з доповіддю про стан психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі. Вихователь – методист довела до відома присутніх аналітичний звіт за результатами моніторингу рівня розвитку старших дошкільників за допомогою кваліметричної моделі та якості дошкільної освіти на кінець 2016 – 2017 навчального року.

     У конструктивній обстановці пройшло обговорення плану роботи ДНЗ в літній оздоровчий період представленого вихователем-методистом Ткаченко М. В.

   Завідувач Нестеренко Г. М. нагородила грамотами відділу освіти музичного керівника Білошапку Н. А., вихователів Жолудь А. Г., Довгаль О. Р., Романенко О. М. за підсумками 2016 – 2017 навчального року.

     Педагогічна рада пройшла дуже продуктивно, насичено, змістовно, невимушено, в формі обміну досвідом та ділового співробітництва всіх педагогів.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *