Переможці загальноміського конкурсу «Малюнок Святому Миколаю»
Переможці
Загальноміського конкурсу
«Малюнок Святому Миколаю»
I – Дарій Маргарита, ДНЗ №1 «Орлятко»
– Родина Безнощенко, ДНЗ №6 «Струмочок»
II – Новак Давид, ДНЗ №14 «Калинка»
– Покрова Євгенія, ДНЗ №12 «Райдужний»
– Радько Арсен, ДНЗ №1 «Орлятко»
III – Пасікун Олена, ДНЗ №1 «Орлятко»
– Шевченко Ілля, ДНЗ №2 «Вербиченька»
– Самусь Ніка, ЗОШ №7
Номінація «Творчість та креативність»
Родина Барабаш, ДНЗ №6 «Струмочок»
Макуха Максим, ДНЗ №14 «Калинка»
Калигін Кіріл, ДНЗ №7 «Золотий ключик»
Барабаш Леся, ДНЗ №4 «Сонечко»
Бугун Павло, НВК:ЗОШ I ст.
Міщенко Алевтина, ДНЗ №3 «Теремок»
Кибець Женя, ДНЗ №2 «Вербиченька»
Номінація «Оригінальність та фантазія»
Маляренко Саша, ДНЗ №11 «Вітерець»
Стеценко Аня, ДНЗ №13 «Веселка»
Фесенко Дмитро, ДНЗ №10 «Ялинка»
БоклагАнастасія, ЗОШ №7
Безпала Поліна, ДНЗ №12 «Райдужний»
Лисянська Крістіна, ДНЗ №8 «Волошка»
Шпилька Діана, ДНЗ №5 «Сніжок»
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Нехай Святий Миколай
надихає на добрі справи та милосердя,
даруючи віру у здійснення найзаповітніших бажань!
Місце та час нагородження переможців буде оголошено пізніше.
ПЕРЕМОЖЦІ
ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО КОНКУРСУ
«Лист Святому Миколаю»
1-2 класи
I – Клименко Роман, НВК «Казка»
II – Муха Карина
III – Ходько Сергій, ЗОШ №7
Номінація «Естетика та творчість» – Сердюк Вероніка, ПЗОШ
3-4 класи
I – Гаценко Ірина, СШ №9
II – Солдатенко Вікторія, ЗОШ №11
– Козлова Оксана
III – Сушко Аріна, НВК:ЗОШ I ст.
– Ковшар Дарія
– Шурубура Владислав, СШ №9
Номінація «Естетика та творчість» – Теліга Софія, СШ №9
5-6 класи
I – Довгаль Яна, ЗОШ №5
II – Салогуб Катерина, ЗОШ №5
– Пономаренко Катерина, ЗОШ №7
III – Волончук Софія, СШ №12
– Юрченко Єгор, СШ №3
Номінація «Неординарність та творчість»:
– Грищенко Аня і Ліза, ЗОШ №13
– Афанас’єва Дарина, СШ №2
– Анастасія, 10 років
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Нехай Святий Миколай
надихає на добрі справи та милосердя,
даруючи віру у здійснення найзаповітніших бажань!
Місце та час нагородження переможців буде оголошено пізніше.
Останні коментарі