Оздоровлення в садочках розпочалось

Літо користується чи не найбільшою любов’ю у дітей

 

     Літо користується чи не найбільшою любов’ю і у дітей, і у дорослих. Це не тільки час відпочинку, а й наймальовничіша пора року. Протягом усього оздоровчого періоду в дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» милують око квітники, прикрашені пречудовими яскравими візерунками, зелені шати дерев навкруги території вражають багатством відтінків, і вся ця краса створена для того, щоб діти відчували себе в справжній країні дитинства. 

     Літній день у садочку – це ігри, розваги, спостереження, праця в природі, цікаві мандрівки, екскурсії, в які вміло вплетене виконання освітніх завдань. Це – активний рух, загартовуючи процедури, піші переходи, спілкування з природою. Це – лялькові вистави, конкурси, концерти. Це – всі ті радощі, які може дати літо.

     Провідний спеціаліст відділу освіти Гуминська О.П., відвідавши заклад і переглянувши цікаві заходи під час проведення тематичного тижня веселих розваг, привітала дітей з теплим літом, яскравим сонечком і гарним настроєм.

     Приємно відзначити, що під час літнього відпочинку малюки мають здоровий і веселий вигляд. Адже сумлінний догляд, розмаїття дитячого життя, створеного педагогами – все сприяє гармонійному розвитку дітей, зміцненню їхнього фізичного і морального здоров’я. Всі пригоди та ігри запам’ятовуються малюкам новими враженнями від побаченого, дитячі голівки збагачуються цікавими знаннями. дошкільнята набираються сили і відпочивають, а оченята – сяють! 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *