Обласний зліт педагогів зі спортивного туризму: конотопська команда у трійці призерів

Семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти відбувся 25-28 вересня 2014 р

     Семінар-зліт зі спортивного туризму для працівників освіти відбувся 25-28 вересня 2014 р. поблизу села Велика Чернеччина Сумського району. У його рамках пройшов Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти. Він проводився з метою популяризації здорового способу життя та пропаганди спортивного туризму серед молоді, підвищення рівня спортивної майстерності учасників змагань, визначення найсильніших спортсменів та туристичних команд, а також зміцнення дружніх зв’язків педагогів області.

      До програми Чемпіонату були включені командна смуга перешкод та змагання зі спортивного орієнтування. Результат у загальнокомандному заліку Чемпіонату визначався за найменшою сумою місць, що посіла команда в окремих видах програми.

      У змаганнях брали участь команди міст і районів Сумщини, серед яких була й команда Конотопа. До складу нашої команди входили: директор Станції юних туристів Валентина Анатоліївна Черняк, керівники гуртків цього закладу Микола Олександрович Таскаєв та Ігор Миколайович Хвостов, а також вчителі фізичного виховання СШ № 2 Сергій Петрович Юрченко та загальноосвітньої школи-інтернату Руслан Борисович Тарасенко,  педагог-організатор СШ № 9 Яна Петрівна Борисюк.       

      Наші земляки були другими в командній смузі перешкод та посіли третє місце у чемпіонаті області серед працівників освіти зі спортивного туризму. Варто відзначити, що команда Конотопа третій рік поспіль здобуває призове місце на цих змаганнях.

                            Ігор Лисий, керівник гуртка СЮТур.

 На знімку: команда Конотопа після нагородження.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *