Науково-методичний семінар «Формування предметних компетентностей учнів початкових класів»

Початкова освіта міста шукає нові шляхи для розвитку та вдосконалення

     Початкова освіта міста шукає нові шляхи для розвитку та вдосконалення.

     Школі зараз потрібні вчителі, які могли б не лише вивчати програмовий матеріал з дітьми шляхом опрацювання змісту навчання, закладеного в підручниках. Школі сьогодні потрібні фахівці початкової ланки освіти, які змогли б спілкуватися з учнями в процесі навчання, спільно діяти з ними на уроці, вести діалог, керувати груповою формою роботи. Такий учитель мусить бути озброєний знаннями інноваційних технологій, вміннями їх поєднувати з традиційними методами і прийомами навчання.

    Основною метою методичної діяльності є надання реальної, дієвої допомоги вчителям у процесі розвитку їхньої  майстерності як сплаву професій-них знань, навичок і вмінь, тобто поєднання теорії та практики.

     У рамках декади «Початкова школа-2016», яка  проходить під гаслом «Крок за кроком до педагогічної майстерності», з метою підвищення науково-методичного рівня, професійної компетентності  вчителів  початкових  класів  16 лютого  2016 року  на  базі ЗОШ №7   ім. Г.Гуляницького відбувся науковометодичний семінар «Формування предметних компетентностей учнів початкових класів» за участі науковців Інституту педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

     У семінарі взяли участь Шапошнікова Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання, заступник директора з навчальної роботи факультету педагогіки та психології  Національного  педагогічного  університету               ім. М.П.Драгоманова, заслужений працівник освіти;

     Кондратюк Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Інституту педагогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова;

      Васютіна Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Інституту педагогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова;

     Чабайовська Марія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови та методики початкового навчання Інституту педа-гогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова.

     Цього ж дня було підписано угоду про співпрацю між кафедрою педагогіки та методики початкового навчання Інституту педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та відділом освіти Конотопської міської ради Сумської області.

   Науковці були приємно вражені спілкуванням з учителями початкових класів міста, будівлею та педагогічним колективом ЗОШ №7.

      Дана зустріч з науковцями була дуже змістовно, результативною, цікавою, корисною для вчителів початкових класів. Вони отримали відповіді на запитання, які їх хвилювали, щодо формування предметних компетентності молодших школярів. Педагоги збагатилися знаннями та приємними  враженнями. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *