Методичне об’єднання музичних керівників дошкільних закладів міста. ДНЗ № 4 «Сонечко»

Музика має велику силу емоційного впливу, виховує почуття людини

     Музика має велику силу емоційного впливу, виховує почуття людини, формує смаки. Тому музичне виховання потрібно починати в дошкільному віці, так як долучаючись до культурної музичної спадщини, дитина пізнає еталони краси, привласнює цінний культурний досвід поколінь.

     У загальний потік радісних настроїв і незабутніх емоцій дитинства свої особливі відчуття і переживання вносять свята. Вислів «Без свят не буває дитинства» давно вже став афоризмом. Свято – це радість спілкування, радість розкріпачення і самовираження, радість творчості й співтворчості, радість взаємодії і взаємозбагачення.

     «Сучасні підходи до організації музичних свят в дошкільному навчальному  закладі» – під такою назвою 12 листопада пройшло засідання методичного об’єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста на базі дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко».

   На цьому заході гостинно зустрічала гостей завідувач Шатохіна Надія Миколаївна та дружній творчий педагогічний колектив. Розпочинаючи роботу, Надія Миколаївна надала заряд позитивної енергії, створила атмосферу довіри та налаштувала на творчу діяльність всіх педагогів. Головною метою проведення цього засідання було висвітлення процесу підготовки і реалізації музичних свят як одного з основних компонентів базового стандарту дошкільної освіти з музичного виховання.

     В  ході методоб’єднання  музичні керівники  прослухали доповідь «Організація музичних свят та розваг в дошкільному навчальному закладі» та переглянули мультимедійну презентацію, яку підготувала вихователь – методист Шкурдода Наталья Вікторівна.  Малята-дошкільнята разом з музичним керівником Скрябіною Оленою Вікторівною показали свято «Посвята в дошкільнята». Також Олена Вікторівна провела з колегами вікторину-тест «Музичне виховання дітей молодшого дошкільного віку». Поповнити знання з виготовлення нетрадиційних музичних інструментів музичні керівники змогли під час проведення майстер-класу «Шумовий інструмент «Флейта дощу», який провела вихователь Федоренко Тетяна Олегівна. Підсумком майстер-класу було виготовлення музичного інструменту «Флейта дощу» учасниками методичного об’єднання.

   Наприкінці заходу Гуминська Оксана Петрівна провідний спеціаліст відділу освіти наголосила, що залучення дитини  до музики вводить її в світ, радісних, чаруючих хвилювань, відкриває йому шлях естетичного освоєння життя в рамках, які доступні його віку.

       Для того щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, треба розвивати у неї здібності, які дозволяють успішно проявляти себе в музичній діяльності.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *