Навчання правилам безпеки в дитинстві – запорука щасливого майбутнього!

16 квітня 2014 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини на базі Конотопського дошкільного навчального закладу

16 квітня 2014 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини на базі Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 4 «Сонечко» було проведено методичне об’єднання вихователів середніх груп дошкільних навчальних закладів міста по темі: «Організація роботи дошкільного закладу з безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку».

  Словами щирого привітання зустрічала гостей і відкрила засідання Шатохіна Н.М., завідувач дошкільного закладу та налаштувала всіх присутніх на творчу плідну працю.

В теоретичній частині засідання була представлена доповідь вихователя-методиста Шкурдоди Н.В., «Системний підхід до організації роботи з безпеки життєдіяльності в ДНЗ»

Практична частина була представлена заняттям-грою «Небезпечні ситуації» (вихователь Поливко Л.Б.), ігровою ситуацією «Безпечний відпочинок» (вихователь Панюта О.М.), грою-лабіринтом «Абетка дорожнього руху» (вихователь Шкурко Т.Г.) 

Вихователь Бондар Н.П. провела екскурсію-огляд кімнати Безпеки. 

         З метою обміну досвідом роботи педагогічних колективів дошкільний заклад також відвідали представники відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Шеіна Л.В. з вихователями. 

         Під час обміну думками, провідний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради Гуминська О.П., підвела підсумок роботи методичного об’єднання та наголосила, що серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільна освіта, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку надає необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *