Конкурс-виставка(14.01.2014)

Закриття виставок «Замість ялинки – букет» та «На кращий різдвяний чобіток».

14 січня 2014 року у МЦКіД «Мир» відбулося урочисте закриття виставки новорічних флористичних композицій  «Замість ялинки – букет»

Закриття виставок «Замість ялинки – букет» та «На кращий різдвяний чобіток».

14 січня 2014 року у МЦКіД «Мир» відбулося урочисте закриття виставки новорічних флористичних композицій  «Замість ялинки – букет» та виставки-конкурсу дитячих поробок «На кращий різдвяний чобіток».

У конкурсі взяли участь позашкільні, дошкільні, професійно-технічні, усі загальноосвітні навчальні заклади міста, а також два представники міських квартальних комітетів №42, №7 – Коцюбняк Р., Горбатенко М. 

Створюючи поробки власними руками, людина отримує море позитивних емоцій та вражень. На виставці було представлено близько 60 новорічних флористичних композицій та 50 різдвяних чобітків.  Можна було побачити ялинки,  виготовлені з цукерок, макаронних виробів, бісеру, кавових зерен, ялинки-орігамі тощо. 

Журі відзначило флористичну композицію Конотопської гімназії у номінації «Альтернативна ялинка», СШ №12 у номінації   «Оригінальність та інноваційний дизайнерський підхід» та композиції ЦДЮТ у номінації «Творчість та політ фантазії», що здобули перші місця.

Переможцями конкурсу «На кращий різдвяний чобіток» стали Художня школа, СШ №3 та СШ №9.

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами відділу освіти та подарунковими наборами. 

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *