ІІ (міський) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

22 грудня 2022 року відбувся ІІ (міський) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення».
До розгляду приймалися роботи на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».
У номінації «Література» до журі надійшло 11 робіт із 8 закладів загальної середньої освіти, в номінації «Історія України і державотворення» – 5 робіт із 5 закладів освіти.
Члени журі Конкурсу відмітили, що всі роботи заслуговують на увагу. У роботах учні розкривали патріотизм, героїзм, самовідданість та відвагу українських військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії. Кожен учасник намагався сповна передати свою творчість, показати нестандартний підхід до висвітлення теми, багатий словниковий запас.
Переможцями Конкурсу в номінації «Література» стали ШЕРЕПА Діана, учениця Конотопського ліцею №2 (вчитель Черняк Н.В.) та КАШАБА Олександра, учениця Конотопського ліцею №12 (вчитель Солдатенко В.Г).
У номінації «Історія України і державотворення» перемогу здобули МЕНЯК Валерія, учениця Конотопського ліцею №1 ( вчитель Головань Н.М.) та ПОЛИВ’ЯН Ангеліна, учениця Конотопського ліцею №9 (вчитель Плаксіна Л.В.).
За умовами Конкурсу творчі роботи переможців будуть надіслані для участі в ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
Висловлюємо подяку членам журі за роботу.
Вітаємо переможців та їх учителів, бажаємо натхнення, подальших успіхів, здійснення творчих задумів і мрій!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *