“Джура” – другий етап туристичної спартакіади

Другим етапом 17-ї туристичної спартакіади серед команд учнів  навчальних закладів міста в 2013-2014 н. р. стали змагання “Джура”

Другим етапом 17-ї туристичної спартакіади серед команд учнів  навчальних закладів міста в 2013-2014 н. р. стали змагання “Джура”.  Їх метою було розширення і поглиблення співпраці позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста, популяризація туризму та здорового способу життя, фізичний розвиток і загартування, вдосконалення та застосування спортивних і туристичних навичок, виховання поваги до козацьких звичаїв та традицій на відзначення Дня захисника Вітчизни.

  Проходили змагання на Конотопській станції юних туристів протягом лютого поточного року.  У них брали участь десять команд шкіл міста, складених з учнів 7-8-х класів.  

     Змагання “Джура” складалися з десяти конкурсів туристичного та фізичного спрямування, а саме: вкладання рюкзака, в’язання вузлів, збивання кеглів, стрибки на скакалці, встановлення намету, бухтовка мотузки, вис на одній руці, стрибок з місця, азимути і умовні знаки та командна смуга перешкод. 

     У чотирьох конкурсах з десяти перемогла команда ЗОШ № 7, у трьох – юні туристи Підлипненської ЗОШ, по одній перемозі – в активі учнів санаторної школи-інтернату, ЗОШ № 13 та ЗОШ № 14.

У загальному заліку за найменшою сумою місць у всіх конкурсах перемогу здобула команда ЗОШ № 7 (директор школи С.В.Пустовойт, керівник команди С.М.Салій). Друге місце – у команди Підлипненської ЗОШ (директор школи В.Б.Щербина, керівник команди Б.М.Берьозов), третє – санаторної школи-інтернату (директор О.Й.Аптерман, керівник команди Р.Б.Тарасенко). 

Команди-призери були нагороджені грамотами відділу освіти Конотопської міської ради, а керівникам цих команд була оголошена подяка начальника відділу освіти.  

Ігор Лисий,

керівник гуртка Конотопської СЮТур.  

На знімках автора – миттєвості змагань. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *