Конотопська команда здобула перемогу в спортивному орієнтуванні

Тринадцяті відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування на призи голови Кролевецької райдержадміністрації

     Тринадцяті відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування на призи голови Кролевецької райдержадміністрації відбулись 17-19 жовтня в Кролевці. У них взяли участь 18 команд з різних куточків області. Загалом на старт у різних вікових категоріях (від 2005 р.н. і молодші до 1983 р.н. і старші) вийшли понад 200 учасників.

      Успішно виступила на змаганнях команда Конотопської станції юних туристів. Наші земляки здобули перемогу в командному заліку. До складу команди СЮТур входили вихованці гуртків спортивно-туристичного напрямку. Готували їх до змагань директор СЮТур Валентина Анатоліївна Черняк, керівники гуртків Ігор Миколайович Хвостов та Руслан Борисович Тарасенко.

      В індивідуальному заліку чудовий приклад власним вихованцям показали В.А.Черняк та І.М.Хвостов, які здобули перші місця у своїх вікових категоріях. Не залишились без нагород і гуртківці: Дар’я Новак закінчила змагання на другому місці, а Ірина Мазур – на третьому. Переможці та призери були нагороджені грамотами Кролевецької РДА.

      «Змагання запам’яталися, – ділиться враженнями Дар’я Новак, – перш за все сильним складом учасників. Нашій команді протистояли чудово підготовлені команди господарів – м.Кролевця та Кролевецького району, а також шосткинці. Тим приємнішою була перемога у боротьбі з гідними суперниками. 

      Також змагання дозволили перевірити рівень підготовки команд та окремих учасників, виявити сильні та слабкі сторони кожного. Ну і, звичайно, залишаться в пам’яті нові знайомства, започатковані в Кролевці».

 

Ігор Лисий,

керівник гуртка «Юні журналісти-краєзнавці» СЮТур.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *