Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року у відділі освіти Конотопської міської ради

У відділі освіти розроблені та затверджені заходи щодо забезпечення задоволення законних прав та інтересів громадян; затверджені графіки прийому громадян з особистих питань працівниками відділу освіти, забезпечується здійснення безперешкодного прийому громадян також у час поза графіком прийому й у позаробочий час. Ведуться журнали реєстрації звернень громадян встановленого зразка.
Кількість звернень, що надійшли у відділ освіти через загальний відділ міської ради – 78. З них від депутатів Конотопської міської ради за звітний період надійшло 17 звернень. Усі заявники отримали письмові обґрунтовані відповіді.
Безпосередньо до відділу освіти протягом 9 місяців 2018 року надійшло 3127 звернень громадян, з них 1528 письмових, 1599 усних. Найбільш актуальними питаннями були такі:
– звернення щодо працевлаштування в заклади освіти та заповнення анкет – 227, з них педагоги – 90 осіб, інші – 122 особи.
– постановка на облік щодо влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади у 2018 році – 778;
– видача направлень для влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади у поточному році – 887 звернень;
– надання дозволів на перевезення груп дітей – 485 звернень;
– надання путівок на оздоровлення дітей у таборі «Мрія» – 339 звернень, з них 107 – для обдарованих; 27 – для сиріт; 19 – для дітей учасників АТО та ін. категорій;
– оформлення єдиного квитка дітям-сиротам – 18 звернень, усі вирішено позитивно: видано єдині квитки;
– надання довідок про навчання – 8;
– отримання дублікатів документів про освіту – 7 звернень;
– організація екстернатної форми навчання – 3 звернення.
– надання дозволів на проведення культурно-масових заходів у закладах освіти міста – 3 звернення.
За результатами звернень громадян проведено 5 службових розслідувань, у результаті яких 5 педагогічних працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності – оголошено догани.
Працівниками апарату відділу освіти на особистих прийомах громадян розглянуто й вирішено або надано роз’яснення на 247 звернення, з них 87 – Гуминською О.П. (проблемні питання, що стосуються роботи закладів дошкільної освіти міста); 39 – Гаценко Л.Г. (проблемні питання щодо навчання дітей в закладах загальної середньої освіти міста); 17 – Мусієнко Ю.М. щодо видачі пільгових путівок в табір «Мрія»; 4 – Одинцовою Л.М. щодо організації харчування дітей пільгових категорій (після впровадження нового Порядку організації харчування кількість звернень з цих питань зменшилась), 4 – Мороз А.О. (скарги батьків з різних питань).
Начальником відділу освіти проведено 60 особистих прийомів громадян, під час яких порушено 109 питань. 26 із них (24%) вирішено позитивно, на 83 (76%) надано роз’яснення. Основні питання – працевлаштування в заклади освіти (90), оренда (3), пропозиції (3) та проблемні питання (13).
В цілому, аналіз роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року свідчить, що відділ освіти забезпечував реалізацію права громадян на звернення. Усі усні та письмові звернення, в тому числі анонімні, розглянуто у встановлений законодавством строк.

Начальник відділу освіти О. БЕСПАЛА

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *