Чи можна дітям під час карантину гуляти на свіжому повітрі?

«Карантин не канікули???!!!»

З 18 березня карантин в Україні, запроваджений через пандемію коронавірусу, став жорсткішим. Влада ввела нові обмеження на пересування країною та за її межі, а також визначила суттєві покарання за порушення карантину, аж до позбавлення волі.

Чи можна дітям під час карантину гуляти на свіжому повітрі? Відповідь на це питання сьогодні хоче почути чимало молодих мам. Одні посилаються на думки медіа, інші – на застереження Міністерства охорони здоров’я.

«Карантин це є самоізоляція», – говорять лікарі-педіатри.

Обмеження будь-яких скупчень людей зроблене для того, щоб уникнути контакту і щоб людина не захворіла. Кожний контакт, який може бути між особами, небезпечний. Ми не знаємо, де ця особа була, звідки вона приїхала, який стан її здоров’я, чи заглядали цій дитині в рот, чи не заглядали, чи нема в неї якихось катаральних явищ.

Виключно потрібно зберігати самоізоляцію: сидіти дома і розуміти, що якщо дитина буде контактувати з великою кількістю осіб – це є в першу чергу загроза зараження і розвитку коронавірусної інфекції».

«Ситуація, на жаль, дуже невтішна. І ті цифри, які приходять з Італії, нас, медиків, шокують. Як вони не шокують тих батьків, які пускають дітей на вулицю, ми цього просто не можемо зрозуміти», – підсумувують лікарі-педіатри.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *