Без паління

28.01.2014 року близько 15 години 00 хвилин службою КМСД ЛВ на ст.Конотоп під час оперативно — профілактичного відпрацювання 

28.01.2014 року близько 15 години 00 хвилин службою КМСД ЛВ на ст.Конотоп під час оперативно — профілактичного відпрацювання прилеглої території було виявлено адміністративне правопорушення за ст.156 ч.2 КупАП, за якої громадянка Кічігіна Маргарита Миколаївна, 21.04.1990 року народження продала неповнолітньому тютюнові вироби. В подальшому на дану особу складено адміністративний матеріал.
Відповідно до ст. 15-3 Закону України «Про державне врегулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» №481/95 ВР від 19 грудня 1995 року забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
Службою КМСД ЛВ на ст. Конотоп постійно здійснюються заходи, щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які зважуються продавати алкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім особам.
У навчальних закладах міста проводяться круглі столи, акції з пропаганди здорового способу життя «День без паління», «Наркотики і їх наслідки». Класними керівниками та шкільними психологами проводяться індивідуальні бесіди з батьками та учнями «групи ризику» щодо негативного впливу тютюну та алкоголю на організм людини.
Тільки спільні зусилля міліції і громади можуть обмежити доступ молоді до горільчаних та тютюнових виробів, сприяти пополяризації здорового способу життя.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *