7 лютого 2016 року команда ЗОШ №5 пройшла до півфіналу Сумської шкільної ліги КВН

З 2008  року у Конотопській ЗОШ №5 під керівництвом Дубини О.І. 

     З 2008 року у Конотопській ЗОШ №5 під керівництвом Дубини О.І. існує команда КВН. ЇЇ учасниками є учні та випускники школи. Команда неодноразово представляла місто на обласному на міжрегіональному рівнях.

    Цього року стартував новий сезон гумору, який розпочався у вигляді фестивалю, що традиційно проводиться в Сумах. За підтримки завідувачки міського відділу освіти Беспалої Ольги Віталіївни та ПП Круша Олександра Михайловича  вдалось організувати поїздку до обласного центру.

   17 жовтня  Команда «5 ШКОЛА» увірвалась до першого гумористичного етапу і перспективно зарекомендувала себе.

   Редактори Сумської шкільної ліги КВН, слідуючи сучасним тенденціям, вирішили проекспериментувати, ввівши новий формат «Школа Сміху». Усі, хто дивився «Лігу Сміху» на 1+1, можуть здогадатись, що собою являє Сумська школа сміху:  на сцені цікаві юнацькі колективи, в жюри авторитетні тренери-КВНщики, в залі – задоволений глядач. Під час фестивалю 10 суворих тренерів обирали собі колектив, з яким хотіли б працювати і дійти до фіналу. Кожен з  них має піднятися з місця після виступу команди, яка йому сподобалась. «5 ШКОЛУ» вподобали 8 тренерів. Порадившись, конопська команда обрала відомого харківського стенд-ап коміка Олександра Григоренка.

     22 листопада 2015 року відбулася 1/8 фіналу, до якої всі готувались вже разом зі своїм зірковим тренером. Тема гри «Будемо знайомі». «5 школа» набрала 8 балів із 9 і потрапила в батл за перше місце разом із харківською командою. Редактори влаштували розминку, на якій суперники мали відповідати на запитання, поставлені тренерами. Тут Конотоп поступився досвідченій команді з Харкова, виборовши срібло та завоювавши серця глядачів. Поїздка відбулась за сприяння директора Конотопської ЗОШ №5, Юрченка Олександра Володимировича, та голови батьківського комітету, Мельника Євгенія Миколайовича.

     7 лютого 2016 року відбулася ¼ фіналу. За підтримки відділу у справах молоді і спорту Конотопської міської ради команді вдалось представити місто. Тема гри «Кінострічка». Кожна з команд показувала повноцінний виступ за мотивами одного із відомих фільмів. Готувались до цієї гри дуже ретельно, адже після неї у півфінал мали пройти не всі, а лише 6 команд з 10. «5 школа» обрала новий американський фільм «Марсіанин», який займає найвищі позиції у рейтингах кінокритиків. У результаті гри було набрано не дуже високу кількість балів, але, оскільки бали попереднього і цього етапів сумувалися, то ми отримали можливість позмагатись за своє перебування у сезоні. Нам довелось пройти два  додаткові конкурси, щоб довести, що ми гідні півфіналу.

     Команда енергійна, амбіційна і має потенціал. Усі з нетерпінням чекають півфіналу, щоб показати, на що здатні звичайні конотопські хлопці й дівчата, що люблять творчість та гумор.

      Ми не боїмося сильних суперників, а прагнемо перемоги:

Оля Шекетера – 10 клас ЗОШ№5 – капітан

Ліза Мельник – 10 клас ЗОШ №5, Іванов Валерій -10 клас ЗОШ№5

Дубина Карина – 6В клас ЗОШ5, Григорець Олеся -6Б клас ЗОШ№5

Лисенко Денис – КІПТ – випускник ЗОШ№5

Шевченко Юрій – КІПТ – випускник ЗОШ№5

О,Шекетера, учениця 10 класу ЗОШ№5

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *