Пройшов семінар вчителів хімії

На виконання спільного наказу Інституту модернізації 

      На виконання спільного наказу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України від 23.09.2016 №36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України» на базі Конотопської ЗОШ № 11 18.10.16 пройшов семінар вчителів хімії.
        На семінарі були присутні методисти Зеленська Л. М. та Онищенко Т. М.
     Учителі переглянули фрагменти уроку у 8-А класі з теми « Характеристика хімічних елементів № 1-20 за їх місцем у періодичній системі та будовою атома» з  використанням хмарних технологій, який провела вчитель хімії Дяченко Інна Олександрівна. Учителі мали змогу  бути учасниками майстер-класу «Хмарне середовище у роботі вчителя хімії», який провела адміністратор хмарного середовища ЗОШ № 11 Максимова О.М. Вони спробували працювати в Офіс 365., а  саме опрацювати електронний записник OneNote, One Drive. По закінченню роботи семінару вчителі висловили свої позитивні враження на спільній інтерактивній дошці сервісу padlet.com. 
     У ході семінару відбулося поширення досвіду впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу та підтримка роботи вчителя хімії.
       Тож етап впровадження дорожньої карти у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів міста Конотоп розпочато.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *