Підсумки ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Підсумки  ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У жовтні-листопаді 2022 року організовано та проведено І та ІІ етапи XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

До участі в І етапі Конкурсу, проведеного в листопаді 2022 року, залучено 356 учнів закладів загальної середньої освіти, серед них учнів 5-х класів – 63, 6-х – 65, 7-х – 54, 8-х – 45, 9-х – 47, 10-х – 50, 11-х – 21.

13 листопада 2022 року відбувся ІІ етап конкурсу на базі Конотопського ліцею №13 Конотопської міської ради Сумської області, у якому взяли участь 52 учні 5-11 класів. Згідно із заявками в конкурсі 67 учнів планували брати участь, але кількість учасників зменшилась на 15 осіб. Причиною зменшення кількості учасників стало оголошення сигналу «Повітряна тривого» ще до початку проведення Конкурсу.

Завдання до ІІ етапу Конкурсу були розроблені Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

У творчих роботах, теми яких пов’язані із творчістю Кобзаря, учні уживали однорідні підмети, додатки, означення та обставини, в роботах використовувались прості речення, ускладнені поширеними звертаннями, уводились епітети, порівняння, синоніми, омоніми, використовували риторичні запитання та доречні цитати для розкриття теми, використовували цитати із різних творів Т. Шевченка.

Кращі конкурсні роботи відзначаються багатою лексикою, змістовні та цікаві. Учні дібрали переконливі аргументи для обґрунтування власної думки.

Проте при виконанні завдань учні допускались орфографічних, пунктуаційних та лексико-граматичних помилок.

Переможців конкурсу (І місце) підготували такі заклади освіти:

Конотопський ліцей №1 – 4

Конотопський ліцей №9 – 1

Конотопський ліцей №10 – 1

Підлипненський ліцей – 1.

Учнів, які посіли ІІ місця в другому турі Конкурсу підготували: Конотопський ліцей №1 – 3, Конотопський ліцей №2 – 2, Конотопські ліцеї №3, 10, 11, 13 – по 1.

Учнів, які посіли ІІІ місця у другому турі Конкурсу підготували: Конотопський ліцей №2 – 2, Конотопський ліцей №11 – 2, Конотопські ліцеї №3, 9, 10, 11, 12, 13 та Підлипненський ліцей – по 1.

 

  СПИСОК

учнів, переможців ІІ етапу XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2022-2023 навчальному році

П.І.П. учня

Заклад освіти Клас Вчитель

Конкурс Т.Г.Шевченка

І місце

Полив’ян Ангеліна Вікторівна Конотопський ліцей №9 5 Плаксіна Людмила Володимирівна
Зайцева Олена Анатоліївна Конотопський ліцей №1 6 Хижняк Інна Михайлівна
Шендрик Ярослава Олександрівна Конотопський ліцей №1 7 Хижняк Інна Михайлівна
Меняк Валерія Володимирівна Конотопський ліцей №1 8 Головань Наталія Михайлівна
Водоп’янова Аліна Юріївна Конотопський ліцей №1 9 Журавель Людмила Василівна
Дорошенко Катерина Сергіївна Конотопський ліцей №10 10 Пугач Олена Миколаївна
Коломієць Вікторія Вікторівна Підлипненський ліцей 11 Прокопець Тетяна Петрівна

ІІ місце

Сіра Софія Олександрівна Конотопський ліцей №11 5 Чернуха Тетяна Василівна
Шевельова Поліна Павлівна Конотопський ліцей №1 5 Борисенко Олена Миколаївна
Шевченко Денис Дмитрович Конотопський ліцей №13 6 Клесун Світлана Іванівна
Ушкало Поліна

Павлівна

Конотопський ліцей №1 6 Головань Наталія Михайлівна
Лобода Олександр Олександрович Конотопський ліцей №3 7 Передрій Тетяна Григорівна
Артеменко Мирослава Володимирівна Конотопський ліцей №10 7 Іллєнко Олена Михайлівна
Ріпа Софія Сергіївна Конотопський ліцей №2 8 Пономарьова Любов Михайлівна
Янченко Софія Володимирівна Конотопський ліцей №1 9 Хижняк Інна Михайлівна
Шерепа Діана Сергіївна Конотопський ліцей №2 10 Пономарьова Любов Михайлівна

ІІІ місце

Ребров Андрій Олександрович Конотопський ліцей №3 5 Олех Лідія Миколаївна
Малахова Катерина Олександрівна Конотопський ліцей №2 5 Пономарьова Любов Михайлівна
Горбач Анастасія Юріївна Конотопський ліцей №13 6 Дорош Людмила Олександрівна
Бабич Валерія Олександрівна Конотопський ліцей №9 7 Плаксіна Людмила Володимирівна
Федоренко Анастасія Олексіївна Конотопський ліцей №12 8 Братусь Тетяна Миколаївна
Асаула Михайло Сергійович Конотопський ліцей №10 9 Клименко Валентина Миколаївна
Вернигора Юлія Анатоліївна Конотопський ліцей №11 9 Лушня Світлана Павлівна
Вороніна Карина Юріївна Конотопський ліцей №11 10 Лемешко Олена Анатоліївна
Поляченко Анастасія Віталіївна Конотопський ліцей №14 10 Ганжа Людмила Степанівна
Однодворець Марина Сергіївна Конотопський ліцей №2 11 Бараненко Алла Петрівна

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.