З метою обміну досвідом до м.Конотопу завітала делегація м.Кролевця та Кролевецького району

     З метою обміну досвідом роботи 24 листопада 2016 року до м. Конотопу завітала делегація директорів загальноосвітніх навчальних закладів м. Кролевця та Кролевецького району. Робота групи розпочалася з візиту до Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9, де їх радо зустрів педагогічний та учнівський колектив. У ході зустрічі була представлена візитна картка навчального закладу, оглядова екскурсія  та ознайомлення з особливостями впровадження у навчальному закладі Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті».

   Згодом гості із зацікавленістю познайомилися з досвідом роботи Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2, яка працює за педагогічною технологією «Розвиток навчального закладу на засадах гуманної педагогіки шляхом упровадження прийомів інноваційного менеджменту».

     Вже в другій половині дня гості відвідали Конотопський навчально-виховний комплекс «Казка», де мали нагоду ознайомитися з досвідом роботи педагогічного колективу над проектом соціально – фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот», методики раннього розвитку Людмили Шелестової та педагогічною технологією «Росток».

     Зустріч завершилась у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10. Під час відвідування навчального закладу гості ознайомилися з особливостями впровадження творчих проектних технологій у навчально-виховний процес. Учнями були представлені презентації проектів, які супроводжувалися концертними номерами.

     У ході візиту гості  відмітили високу якість надання освітніх послуг в місті.

     Відділ освіти Конотопської міської ради дякує директорам навчальних закладів міста Бондар Світлані Михайлівні, Матвійчук Олені Борисівні, Селезньовій Світлані Валентинівні та Горшеніній Світлані Павлівні за участь у зустрічі з освітянами сусіднього району.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *