«ЄВРОБАЧЕННЯ 2018»

 

 

Завдяки перемозі Анастасії Олефіренко та Іллі Римаренко в загальноміському дитячому конкурсі «Євробачення 2017», що є аналогом міжнародного конкурсу,  цьогорічний  конкурс-фестиваль відбувся            30 листопада 2018 року на базі школи №13, яка на найвищому рівні презентували Італію.

У конкурсі взяли участь 11 учасників, які представили пісенні композиції французькою, німецькою, білоруською, іспанською мовами. Пісенний фестиваль зібрав близько 150 дітей з різних шкіл міста, які представили Францію, Німеччину, Швейцарію, Іспанію, Італію, Португалію, Нідерланди, Білорусь, Грецію, Грузію, Великобританію, Ізраїль.

Концертна програма, феєричне шоу, пригощання учасників піцою, фотографування підняло настрій не тільки дітям, а й всім дорослим.

За результатами фестивалю-конкурсу переможцями стали учасники  ЗОШ №5 (Іспанія) з піснею «Mayores». II сходинку посіли учасники з гімназії (Ізраїль) та СШ №9 (Німеччина), III — ЗОШ №10 (Нідерланди) та ЗОШ №11 (Білорусь). У номінації «Глядацькі симпатії» перемогу отримав учень                       ЗОШ №14 (Швейцарія), який закрив фестиваль піснею «Stones».

Переможці та учасники фестивалю-конкурсу «Євробачення 2018» були нагороджені дипломами та грамотами відділу освіти та солодкими подарунками від  ПрАТ «Конотопський хлібокомбінат». Завдяки голові міського методичного об’єднання вчителів іноземної мови І.Ю.Якушеву, цьогоріч започатковано отримання переможцем символічного кубка «Eurovision contest winners». Таким чином, наступне «Євробачення 2019» пройде в ЗОШ №5 (Іспанія).

Висловлюємо слова вдячності всій адміністрації та  педагогісному колективу школи №13 за створення теплої дружньої, неймовірної атмосфери  в залі, за високий рівень організації та проведення свята.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *