Вітаємо команду СШ №2 з III місцем!

З ініціативи та підтримки Сумського обласного центру позашкільної освіти

         З ініціативи та підтримки Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 21 по 22 жовтня на базі Дитячо-юнацького оздоровчого закладу «Санаторій-профілакторій «Ровесник» було проведено обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», де команда СШ №2 у складі трьох учнів на чолі з керівником Прокопцем В.М. взяла участь та посіла III місце.

       Протягом двох днів діти презентували результати військово-патріотичної роботи за минулий навчальний рік; взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Рідний край знати, свій народ шанувати», інтерактивній грі «Подорожуємо Сумщиною», у пізнавально-патріотичному вишколі «Суми-квест», практичному занятті за участі військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської батареї.

         Команда СШ №2 була нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Сумської державної адміністрації та грамотою обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за активну участь.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *