Відбувся семінар «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів»

1718 травня 2016 року в м. Конотопі 

   1718 травня 2016 року в м. Конотопі відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних  закладах як чинник розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів».

   У семінарі взяли участь керівники та адміністратори експериментальних навчальних закладів, що беруть участь у дослідно-експериментальній роботі за темою «Хмарні сервіси в освіті», Коршунова Ольга Вікторівна, завідувач сектору неформальної  освіти Інституту модернізації змісту освіти, Рудюк Роман, керівник освітньої програми Мicrosoft Українa, Кочерян Артур Борисович, координатор освітніх програм Мicrosoft Українa.

     Захід було проведено на базі Конотопських СШ  №9 та ЗОШ №11.

     На базі СШ №9 гості отримали інформацію від начальника відділу освіти Безпалої Ольги Віталіївни про освіту міста Конотопа, від директора Бондар Світлани Михайлівни про історію та досягнення СШ №9, від Холодьон Юлії Володимирівни про упровадження хмарних технологій  у навчально-виховний процес СШ №9. Учасник семінару переглянули калейдоскоп уроків з використанням хмарних сервісів:

  • Холодьон Ю.В.  – інформатика, 7 клас,
  • Плаксіна Л.В.     – гурток «Літературне сузір’я»,
  • Пасько І.А.          – українська мова, 6 клас,
  • Петренко В.В.     – природознавство, 5 клас,
  • Благодарова Ю.С. – основи здоров’я, 7 клас,
  • Бойко  Ю.С.         – інформатика, 7 клас.

     На базі ЗОШ №11 гості отримали інформацію про даний заклад від директора Кашуби Тетяни Іванівни та про упровадження хмарних технологій у навчально-виховний процес  ЗОШ №11 від Максимової Оксани Миколаївни. Учасники семінару відвідали такі  уроки:

  • Максимова О.М.  – інформатика, 7 клас,
  • Петрушенко С.О. – біологія, 10 клас,
  • Лемешко О.А.       – українська література, 6 клас

      Усі уроки було проведено на високому організаційному та науково- методичному рівні не дивлячись на те, що вчителі впроваджують хмарні технології в навчально-виховний процес  тільки перший рік.

    На базі ЗОШ №11 було презентовано Всеукраїнський проект «Вишиванка– символ України» з використанням хмарних сервісів.

       Приємно вразила гостей екскурсійна поїздка до м Батурина та вечір «У колі друзів».

     Під час підведення підсумків всі учасники семінару висловили свої гарні враження від побачено й почутого впродовж 2 днів та розмістили їх у хмарі та виявили бажання зробити  колективне фото на згадку.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *