«Майстерня конфліктології»

8 грудня 2015 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    8 грудня 2015 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освітиметодист початкової освіти Конотопського міського методичного кабінетуЗеленська Л.М. взяла участь у інтегративному тренінгу «Майстерня конфліктології» (курсі практичного навчання основам контролю своїм емоційним інтелектом та управлінням конфліктними ситуаціями), який було проведено Геннадієм Чепурним, педагогом, психологом, доктором педагогічних наук РАЕ, бізнес-тренером, керівником Міжнародного центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки», президентом Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО».

     Під час тренінгу тренер навчав усіх присутніх ефективно працювати із звинуваченнями і претензіями; як поліпшити свій імідж та імідж команди, школи; як досягати розуміння зі «складними людьми»; як не піддаватися маніпуляціям; як приєднати до своєї позиції інших людей; як концентруватися в складних ситуаціях; як звертатися до думок і почуттів співрозмовника; як легко виходити зі спірних ситуацій; як спілкуватися не просто «добре» чи «правильно», а «легко», «красиво» і ефективно. 

     Даний тренінг дуже корисний для особистісного, професійного зростання та практичного застосування в соціумі. Адже, як говорив Антуан де Сент-Екзюпері, «проблема комунікації – найголовніша проблема в житті будь-якої людини, сама велика цінність у житті – це спілкування».

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *