Відбувся обласний семінар «Реалізація навчально-виховного процесу в інклюзивному навчальному закладі»

За ініціативою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

       За ініціативою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 21 квітня 2015 року на базі Конотопської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 10 відбувся обласний семінар «Реалізація навчально-виховного процесу в інклюзивному навчальному закладі». 

       Учасники заходу – методисти Сумського обласного інституту післядипломної освіти, представники педагогічних колективів Недригайлівського та Кролевецького районів, Конотопської загальноосвітньої школи № 10, завідувачі Сумської районної та Конотопської міської ПМПК.

     Про створення необхідних умов для навчання дітей з особливими потребами в загальноосвітньому закладі розповіла Горшеніна С.П., директор Конотопської загальноосвітньої школи № 10.

     Із організацією уроку в інклюзивному класі ознайомила Фурман О.О., методист інклюзивної навчання Сумського ОІППО.

     Прядко Л.О., завідувач лабораторії інклюзивного навчання Сумського ОІППО презентувала учасникам семінару майстер-клас «Шляхи реалізації колекційного компонента на уроці в інклюзивному класі».

     Досвідом впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітньому закладі поділилася Штанько І.О., завідувач Сумської районної ПМПК.

   Педагоги також ознайомилися із особливостями роботи педагогічного колективу та співпраці з батьками в умовах інклюзивної форми навчання. Інформацію підготувала Ковальчук З.В., практичний психолог Конотопської загальноосвітньої школи № 10.

   Завершився семінар жвавим обговоренням питань організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *