Відбулося засідання «Виховання безпечної поведінки з раннього віку»

   14 грудня 2016 року на базі ДНЗ №1 «Орлятко» відбулося засіданняметодичного об’єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів  міста Конотоп «Виховання безпечної поведінки з раннього віку».Керівник методичного об’єднання Сахнюк Т.В., вихователь-методист ДНЗ №12 «Райдужний», ознайомила присутніх з програмою засідання,завідувач Товкач В.М. розповіла про організацію навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі, запропонувала переглянути відеофільм відповідного змісту.

     Вихователь-методист Боженко Н.В. у своїй доповіді наголосила на актуальності проблеми виховання безпечної поведінки дітей раннього віку в соціальному середовищі, ознайомила вихователів з ефективними методами і прийомами навчання дітей, розповіла про вимоги до створення розвивального предметно-ігрового середовища як чинника безпеки життєдіяльності, надала методичні рекомендації з питання практичного ознайомлення малюків з правилами безпечної поведінки, спрямувала педагогів на тісну взаємодію з членами родин вихованців з даного питання.

   Під час проведення практичної частини засідання м/о вихователі мали можливість переглянути  інтегроване заняття «День народження ляльки  Оленки» (вихователь Гнойова Т.П.), взяти участь у проведенні ділової гри для педагогів та батьків «Допоможи собі сам» (вихователь Грицюк Т.І.). Ділова гра допомогла виявити та усунути прогалини в теоретичній та практичній підготовці педагогів та батьків щодо безпеки життєдіяльності, закріпити правила надання першої невідкладної медичної допомоги,навчити присутніх приймати правильні рішення і діяти відповідно до умов надзвичайної ситуації, дотримуватись правил безпеки в повсякденному житті.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *