У місті Конотопі пройшов конкурс з інформатики “Бебрас” («Бобер»)

     Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Тільки встигають з’явитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новітніші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.

     Усе більшої популярності набуває конкурс з інформатики “Бебрас”. Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність – усі завдання учні виконують на комп’ютері. Він проводиться в Україні щорічно відповідно до повноважень, делегованих Міжнародним оргкомітетом BEBRAS та з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх, зарубіжних технологій в Україні. До участі запрошуються учні 2-11-х класів, кожна вікова категорія має відповідне завдання.
Цього року конкурс в Україні відбувався вже  8 раз. 7 та 8 листопада 274 учні міста Конотопа стали учасниками конкурсу, отримавши задоволення від розв’язування цікавих логічних завдань та захоплюючих задач. Дякуючи програмістам- розробникам оновленої програми результати тепер зберігаються в іменованому файлі, а це зручніше при великій кількості учасників.
Під час конкурсу панувала  доброзичлива атмосфера. Результати стануть відомі пізніше. Сподіваємось, що учасники добре справились із завданнями.

     Після конкурсу учні, спілкуючись між собою, обговорювали графічні головоломки, логічні, ігрові задачі та свої відповіді. Завдання були непростими, але, маю надію, що учасники конкурсу з ними впоралися. Бажаю усім учасникам перемоги і отримати сертифікат з відмінним результатом.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *