Семінар практикум практичних психологів

31 жовтня 2019 року на базі ДНЗ №1 «Орлятко» відбувся семінар практикум практичних психологів  міста Конотоп «Використання інноваційних методів арт-терапії в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Під час проведення теоретичної частини засідання методист із психологічної служби міського  методичного кабінету Конотопської  міської ради Шкурко Олена Сергіївна ознайомила присутніх практичних психологів  з сучасними підходами до здійснення психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Практичний психолог  ДНЗ №5 «Сніжок» Бельмас Ірина Сергіївна   у своїй доповіді висвітлила  переваги та багатомірність  методів арт-терапії в роботі з дітьми з особливими  освітніми потребами. Практичний психолог ДНЗ №3 «Теремок» Рєзнік Вікторія Олександрівна поділилася досвідом роботи по використанню  “Sand-Play” та  «Sand-Art”  у роботі з дітьми. Практичний психолог ДНЗ №1 «Орлятко» Панчук Інна Іванівна розповіла про використання  стоун-терапії  як різновиду арт-терапії в роботі з дітьми з особливими освітніми  потребами (з досвіду роботи).

У практичній частині  засідання Інна  Іванівна провела для практичний психологів  розвивальне  заняття з використанням  методів арт-терапії  з вихованцями логопедичної групи «Грайлики» «Подорож  до морської  країни»,  цікавий майстер-клас «Чарівна суха пастель».

Протягом семінару панувала невимушена творча та доброзичлива атмосфера.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *