Рекорди Мрії

Під таким девізом розпочала свою роботу ІІІ оздоровча зміна у таборі «Мрія»

     Під таким девізом розпочала свою роботу ІІІ оздоровча зміна у таборі «Мрія» відділу освіти Конотопської міської ради 31 липня 2014 року. 94 хлопчиків та дівчаток будуть оздоровлюватися тут протягом 21 дня.

     Уже третій рік поспіль ІІІ зміна у нашому таборі – профільна, адже більшість дітей, які відпочивають у таборі – це учні Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі. У таборі  оздоровлюються вихованці відділень «Футбол» та «Греко-римська боротьба». Разом з дітьми у таборі будуть перебувати у якості вихователів 5 тренерів ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

     Режим роботи табору складений  таким чином, що оздоровчі заходи для дітей вдало поєднуватимуться із напруженою навчально-тренувальною роботою, адже наші юні спортсмени ставлять перед собою амбітні цілі. Не залишиться поза увагою  і          організація дозвілля дітей. Кожного вечора у таборі буде проводитися пізнавально-розважальні заходи – змагання, конкурси, дискотеки.

   Колектив працівників табору «Мрія» зробить усе можливе для того, щоб юні мрійники отримали повний комплекс послуг із оздоровлення та відпочинку і наступного літа знову повернулися  у табір «Мрія».

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *