Проведено нараду директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів

     6 грудня 2016 року згідно плану роботи відділу освіти та Конотопського міського методичного кабінету проведено нараду директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів. У ході наради було розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки проведення ІІ етапу та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад команд учнів м. Конотоп. (Тимчук Н.С.)
2. Про хід атестації педагогічних працівників міста. (Онищенко Т.М.)
3. Про організацію і проведення І (міського туру) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». (Онищенко Т.М.)
4. Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста у зв’язку з епідемією ГРВІ. (Беспала О.В.)
5. Про організацію реєстрації до пробного ЗНО. (Тимчук Н.С.)
6. Про передплату фахових видань та міської газети «Конотопський край». (Зеленська Л.М.)
7. Про забезпечення підручниками учнів 4-х та 7-х класів. (Зеленська Л.М.)
8. Про долучення класів НВК:ЗОШ І ст.-ДНЗ, ЗОШ №5, санаторної школи-інтернату до науково-педагогічного проекту «Розумники» всеукраїнського рівня. (Зеленська Л.М.)
9. Про включення СШ №3 та санаторної школи-інтернату до іннова-ційної діяльності всеукраїнського рівня «Гармонія інтелекту і здоро-в’я». (Зеленська Л.М.)
10. Про організацію та проведення конкурсу-гри «Інтелектуальний олімп» для учнів 3-4 класів в 2017 році. (Зеленська Л.М.)

    Заступник начальника відділу освіти Гаценко Л.Г. повідомила про інспектування навчальних закладів та ознайомила з планом заходів щодо здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів у 2017 році (згідно з останніми заходами державного контролю).

       У рамках наради начальник відділу Беспала О.В. розповіла про освіту Шостки, з якою ознайомилася під час виїзної колегії начальників управлінь (відділів) освіти, а т.в.о. завідувача  Конотопського міського методичного кабінету Зеленська Л.М. поділилася отриманою інформацією під час міжнародної конференції Всеукраїнської Асоціації керівників закладів освіти України «Відроджені гімназії України» з національно-патріотичного виховання, що відбулась в м.Києві та Київській області 23-25 листопада 2016 року.


Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *