Пробне ЗНО-2014

 22 та 29  березня 2014 року проходило пробне  зовнішнє незалежне оцінювання

          22 та 29  березня 2014 року проходило пробне  зовнішнє незалежне оцінювання на базі мереж пункту тестування КІСумДУ та Політехнічного технікуму КІСумДУ, у  якому взяли участь 564 абітурієнти з міста та ройонів

22 березня 2014 р. абітурієнти писали тести з таких предметів – українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором),  29 березня 2014 р. – математика, історія України, біологія, географія, світова література.                                                                 Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримав інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

      5 квітня 2014 року проходитиме пробне  зовнішнє незалежне оцінювання   з української мови та літератури для учнівської молоді з числа пільгових категорій на базі  Конотопського інституту СумДУ  (проспект Миру, 24-А.)     

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *