Оновлення матеріально-технічної та науково-методичної бази класних кімнат

За останній роки в усіх навчальних закладах міста зовнішній вигляд, 

      За останній роки в усіх навчальних закладах міста зовнішній вигляд, матеріально-технічна та науково-методична бази класних кімнат початкової школи значно поновилися й покращилися.

      Відбувся обласний конкурс «Найкращий кабінет початкових класів», у якому взяла участь Стрілець С.П., учитель-методист початкових класів Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12, де посіла І місце.

     Відбулася презентація кабінету початкового навчання в формі гостин у Мухи Цокотухи. Члени творчої групи вчителів 2-х класів міста в віршованій формі презентували все, що є в кабінеті, що допомагає вчителю в організації навчально-виховного процесу молодших школярів.

      Основним завданням заходу було показати та довести присутнім, що кабінет початкових клаксів – це спеціально офомлений навчально-методичний центр, який повинен забезпечувати на вищому науковому та практичному рівні викладання навчальних дисциплін початкової школи, де формується особистість молодшого школяра, відбувається залучення учнів до світу прекрасного, до слова, виховується любов до книги, до естетики, набуваються практичні вміння й навички.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *