Обласний фестиваль “Олімпіада геніїв України”

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ОЛІМПІАДА ГЕНІЇВ УКРАЇНИ»

(GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2022)

З  метою  сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу відбувся обласний фестиваль «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2022), де взяли участь заклади загальної середньої, позашкільної освіти міста в категоріях «Наука», «Бізнес», «Креативне письмо», «Музика», «Мистецтво», «Короткометражний фільм».

Афілійовані заклади освіти, які провели активну роботу щодо залучення учнівської молоді до обласного фестивалю «Олімпіада геніїв України:

  1. Конотопська міська мала академія наук учнівської області Сумської області.
  2. Конотопська станція юних натуралістів Конотопської міської ради Сумської області.
  3. Конотопська станція юних техніків Конотопської міської ради Сумської області.
  4. Конотопська cтанція юних туристів Конотопської міської ради Сумської області.

Лауреати обласного фестивалю «Олімпіада геніїв України»:

Категорія «Бізнес»

Цюпка Богдан Андрійович, учень 11 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Святець Юлія Олегівна, учениця 11 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Фесенко Аліна Олексіївна, учениця 11 класу Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Категорія «Короткометражний фільм»

Медведєв Ян Віталійович, учень 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Тарасенко Альона Ігорівна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

 Категорія «Креативне письмо»

Бєльченко Анастасія Дмитрівна, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Максимова Єлизавета Миколаївна, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Міхєєва Вікторія Сергіївна, учениця 10 класу  Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Назаренко Андрій Іванович, учень 11 класу Конотопської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 (МАН).

Тихончук Дар’я Олександрівна, учениця 8 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Категорія «Мистецтво»

Назаренко Альона Миколаївна, учениця 9 класу Конотопської дитячої художньої школи.

Немолот Анна Олександрівна, учениця 8 класу Конотопської гімназії (ЦДЮТ).

Безкровна Дар‘я Олексіївна, учениця 8 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Дзюба Дмитро Костянтинович, учень 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Зуб Софія Андріївна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Огієнко Поліна Анатоліївна, учениця 8 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Пилипко Катерина Іванівна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Рибалка Анна Юріївна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Тимошенко Ніколь Миколаївна, учениця 11 класу Конотопської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 (МАН).

Фегер Єгор Дмитрович, учень 8 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Цвященко Ірина Валеріївна, учениця 11 класу Конотопської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 (МАН).

Ярмоленко Єлизавета Володимирівна, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Категорія «Наука»

Жданова Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10.

Мащук Артем Романович, учень 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10.

Величко Катерина Миколаївна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Скляр Оксана Вікторівна, учениця 10 класу Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №10 (МАН).

Дрога Ігор Миколайович, учень 9 класу Конотопської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького (СЮН).

Найденцева Анастасія Андріївна, учениця 9 класу Конотопської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №9 (СЮН).

 Категорія «Музика»

Бібік Анастасія Володимирівна, учениця 8 класу Конотопської  гімназії (ЦДЮТ).

Силка Ксенія Андріївна, учениця 7 класу  Конотопської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5 (ЦДЮТ).

Харченко Андрій Олександрович, учень 11 класу Конотопської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №3 (МАН).

Вітаємо лауреатів обласного фестивалю «Олімпіада геніїв України» та бажаємо подальших успішних проєктів!

https://ukraine.geniusolympiad.org/index.html

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.