Наказ від 17.03.2020 року № 157-од “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19”

Конотопська міська рада

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

17.03.2020                                      м. Конотоп                                                № 157 -од 

Про організаційні заходи для запобігання
поширенню коронавірусу COVID-19

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 64-ОД «Про  запобігання епідемії короно вірусної інфекції в місті Конотоп та недопущення поширення COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 406, беручи до уваги статтю 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указ Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-coV-2», протокол № 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.03.2020 року, відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154, від 13.03.2020 року № 1/9-161, № 1/9-162, № 02-5/202 від 17.03.2020 року

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на період карантину забезпечити:
  • Дотримання заборони проведення масових заходів та відвідування закладів освіти її здобувачами.
  • Проведення інформування здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
  • Проведення у закладах освіти профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.
  • Відтермінування проведення атестації працівників закладів освіти відповідно до рекомендацій Конотопського міського методичного кабінету.
  • Припинення відряджень працівників, окрім випадків нагальної необхідності та за попереднім погодженням з керівництвом відділу освіти.
  • Листування з відділом освіти Конотопської міської ради та міського методичного кабінету шляхом надсилання копій/сканкопій листів на електронну адресу02147902@mail.gov.ua та metod-konotop@ukr.net.
  • Виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладів освіти з іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, тощо).
  • Запровадження дистанційного режиму роботи працівників закладів освіти та розробка графіків чергування відповідальних осіб.
  • Підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладах освіти.
  • Обмеження направлення здобувачів освіти та працівників у поїздки по території України та за кордон; не проводити екскурсійні поїздки.
  • Виконання рішень тимчасових протиепідемічних комісій.
  • Розміщення на офіційних сайтах закладів роз’яснень для батьків та здобувачів освіти щодо алгоритму організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.
  • Систематичне оновлення матеріалів, інформації для учнів, що мають доступ до мережі Інтернет.
  • Організацію інформування про навчальні матеріали, що необхідно опрацювати учням, які не мають технічних можливостей для дистанційного навчання.
  • Розробку системи контролю за залученням учнів до освітнього процесу.
 1. Централізованій бухгалтерії відділу освіти Конотопської міської ради (заступнику головного бухгалтера Заріцькій О.О.) здійснювати розрахунок заробітної плати педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за тарифікацією, із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства, всім іншим працівникам у розмірі середньої заробітної плати.
 2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. начальника відділу освіти                              Юлія МУСІЄНКО

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *