ІІІ засідання школи педагогічної майстерності

25 лютого 2014 року на базі міської ПМПК було проведено ІІІ засідання   школи   педагогічної   майстерності 

25 лютого 2014 року на базі міської ПМПК було проведено ІІІ засідання   школи   педагогічної   майстерності  (керівник Немченко О.В., вчитель-методист НВК «Казка») вчителів, які здійснюють навчання учнів за індивідуальною формою. У засіданні взяли участь учителі початкових класів та вчителі, які працюють у інклюзивних класах.

Були заслухані виступи: Тихоненко О.А. (вчитель ЗОШ № 5) за темою «Особливості словесних методів у розвитку дитини з порушеннями інтелекту»; Пугач О.М. (ЗОШ № 10)  за темою «Напрямки і форми роботи з корекції мовленнєвих порушення в розумово відсталих школярів». 

Змістовним та цікавим був виступ Анкілової Н.М. (вчитель НВК:ЗОШ І ступеня-ДНЗ) за темою «Особливості навичок читання в дітей з порушен-нями інтелекту», яка відзначила важливість використання міжпредметних зв’язків під час проведення уроків читання, оскільки  здійснення міжпредметних зв’язків під час навчання читанню стимулює учнів до пізнання нового, до використання отриманих раніше знань з інших навчальних предметів та поєднання їх з новим матеріалом, його закріпленням.

Божок В.І. (НВК:ЗОШ І ступеня-ДНЗ) виступила з темою «Шляхи розвитку пам’яті молодших школярів із затримкою психічного розвитку», яка ознайомила учасників із способами активізації пізнавальної діяльності школярів із затримкою психічного розвитку;  продемонструвала варіанти дидактичних ігор та вправ, що сприяють кращому запам’ятовуванню навчального матеріалу молодшими школярами.

Особливу   зацікавленість  викликав   майстер-клас   вчителя   Савоськіної С.М. (НВК:ЗОШ І ступеня-ДНЗ) «Використання корекційно-розвивальних вправ у навчально-виховному процесі початкової школи», яка ознайомила педагогів з корекційно-розвивальними іграми, які можна використовувати в роботі з дітьми з особливими потребами. 

Під час підведення підсумків засідання педагоги обмінялись думками щодо особливостей роботи з дітьми різних нозологій.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *