ІІ Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей з використання ІКТ

     Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху «Нової української школи». Саме цьому був присвячений ІІ Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей з використання ІКТ, який проходив в рамках Всеукраїнського проекту “Хмарні сервіси в освіті” #CloudServices 16 грудня 2016 року в компанії Майкрософт, м. Київ.
На захід з’їхалося 130 учасників. Це вчителі-хмарники, вчителі-новатори – вчителі нового покоління, ті, хто формують знання та навички потрібні у сучасному світі. Сьогодні ми навчаємо дітей, які будуть обирати спеціальності, які ще не існують, використовувати технології, що сьогодні ще невідомі, будуть вирішувати такі проблеми, про які ми сьогодні навіть не здогадуємось.

     Не залишились осторонь і освітяни м. Конотоп. Делегацію від нашого міста представляли педагоги:  Максимова О.М., учитель інформатики ЗОШ №11, Артюх Ю.В., учитель інформатики СШ №9  та  Кондрушенко І. М., учитель інформатики ЗОШ №10.

     На заході було презентовано педагогічний досвід за 5-ма номінаціями: ідея, урок, проект, управління, відео про хмарну школу. Голосування було “наживо”! У номінації навчальний проект перемогу отримав проект «Вишиванка – символ України!». Виконавці проекту – учні Конотопської ЗОШ №11 (координатор проекту Максимова О. М.). У своєму проекті учні досліджували історію виникнення і розвитку української вишивки. Знайомилися з українськими вишиванками рідного регіону України та майстрами, які займаються вишиванням; познайомились з волонтерами і доєднались до волонтерського руху. У рамках проекту Чудік Руслана, учениця 7 класу, вишила рушник візерунком притаманним Конотопщині. Так була започаткована акція “Рушник єднання”. На чергових семінарах хмарників рушник передавався зі школи в школу. Зараз на рушнику 5 автентичних візерунків: м. Конотоп, м. Київ, м. Лисичанськ, м. Шостка, м. Одеса. Цей проект з’єднав Схід та Захід: школи, міста, області, душі людей одним рушником, що черговий раз показує єдність України.

   Максимова О. М. та Артюх Ю. отримали Грамоти від ІІТЗН НАПН та нагороди “Зірка проекту”! Приємно бачити результати роботи у Всеукраїнському Національному експерименті “Хмарні сервіси в освіті”.

  Сподіваємось, що використання хмарно орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього навчального закладу позитивно вплине на організацію навчання, створить умови для розвитку нових методів та технологій навчання учнів, підвищить мотивацію учнів до навчання, забезпечить розвиток ІК – компетентності вчителів, що, в свою чергу, призведе до позитивних якісних змін в організації діяльності учасників навчально-виховного процесу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *