• Без категорії

Олена запитує – Добрий день! Хочу запитати у Вас відносно питання про обов”язкове вивчення німецької мови у 6 класі.В 2014-2015 року з програми вилучено обов”язкове вивчення другої іноземної мов.Батьки нашого класа вимагають відмінити вивчення німецької мови ,але дирекція школи не вважає потрібним враховувати думку батьків з цього питання.Чі допоможе нам письмове звернення до відділу освіти?

Наприкінці травня 2014 року до Типових навчальних планів для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів було внесено зміни, що стосуються вивчення другої іноземної мови. Насамперед йде мова про відміну обов’язкового вивчення другої іноземної. Учні та їх батьки можуть відмовитися від вивчення другої іноземної мови й вимагати перерозподілити години на посилення вивчення інших предметів та запровадження курсів, але це має бути за згоди адміністрації школи. Клас має  навчатися по одному робочому навчальному плану.

Навчальний заклад запропонував Вам вивчення другої іноземної мови відповідно до свого кадрового, навчально-методичного забезпечення та євроінтеграційного процесу в Україні.  Робочі плани на 2014-2015 н.р. підписані і не підлягають коригуванню серед навчального року.

Вам може бути цікаво...