Фестиваль педагогічної майстерності «Класні керівники 2015»

26 січня 2015 року розпочався міський Фестиваль педагогічної майстерності «Класні керівники — 2015»

   З 26 січня 2015 року розпочався міський Фестиваль педагогічної майстерності «Класні керівники — 2015», що проводиться з метою виявлення та підтримки творчих педагогічних ідей та знахідок класних керівників, сприяння професійній самореалізації освітян шляхом ознайомлення громадськості з їх творчими доробками, підвищення фахової майстерності.

     Учасниками Фестивалю стали класні керівники 7-8-х класів  загальноосвітніх навчальних закладів. Фестиваль включав декілька відбіркових етапів: презентація планів виховної роботи та сценарію виховного заходу  з патріотичного напрямку, психолого-педагогічне тестування, вирішення педагогічних відео-ситуацій.

     У рамках Фестивалю педагогічної майстерності «Класні керівники   – 2015» з 24 лютого  2015 року стартував третій етап, що передбачає проведення класними керівниками показових виховних годин.  За умовами Фестивалю  фіналістами стануть лише 6 учасників. Після третього етапу Фестивалю пройде жеребкування, в ході якої будуть визначені номери, під якими класні керівники виступлять у фіналі, що передбачає конкурс «Самопрезентація», а також участь в інтерактивній програмі.

     Більш детільна інформація про закриття Фестивалю буде висвітлена на сайті відділу освіти.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *