Екскурсія до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам

Серед низки заходів, які проводять працівники Станції юних туристів під час осінніх канікул – екскурсія до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

Серед низки заходів, які проводять працівники Станції юних туристів під час осінніх канікул – екскурсія до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Ніна Василівна Рось та Наталія В’ячеславівна Покровенко, які проводять її, розповідають школярам про події, які розгорталися в Афганістані в 1979-1988 роках, про участь радянських воїнів у бойових діях. 

      Чільне місце у розповідях займають долі конотопських юнаків, які виконували свій інтернаціональний обов’язок. Про тих, кому не довелося повернутись на рідну землю, і нагадує цей монумент.

      «Нам дуже сподобалася екскурсія до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, який нещодавно відкрився у ошатному сквері в центрі міста, – ділиться враженнями шестикласниця ЗОШ № 7 Дарина Опалько. – Сьогодні ми дізналися багато нового про участь наших земляків у війні в Афганістані три десятиліття тому. Кожного з нас схвилювала розповідь екскурсовода  про те, що тут знаходиться земля з могил тих, хто не повернувся на Батьківщину. 

      Такі екскурсії запам’ятаються надовго. Ми дуже вдячні за можливість дізнатися багато нового і цікавого про наш Конотоп і його мешканців». 

Залишається лише додати, що проведення таких екскурсій не обмежується часом канікул. Станція юних туристів запрошує всіх бажаючих здійснити пізнавальні подорожі. Телефон для довідок: 9-26-67.

 

Ігор Лисий,

керівник гуртка СЮТур.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *